O společnosti www.Gorod.cz

www.Gorod.cz je realitní kancelář, poskytujicí široké spektrum služeb v oblasti nemovitostí v České republice.

Naše společnost dlouhodobě působí na českém realitním trhu. Za roky práce v této oblasti jsme si optimizovali naše pracovní postupy, aby jsme mohli pomáhát naším klienům ke koupi, prodejí či pronájmu nemovitosti co nejeffekivnějí, kvalitně a bez starostí.

Specifikou naší realiní kanceláře je, že se orientuje na rusky mluvicí klienty. Je to specifická část realitního trhu, která kromě standardních pro český trh služeb vyžaduje i služby doplnkové. Konzultace a poradenství ohledně českého realiního trhu a jeho dynamiky, osobní přístup na míru individuálním požadavkům klienta, dálková komunikace, tlumočení nebo překlad klíčových pro klienta dokumentů – to vše je součásti naší praxe. Tyto služby jsou poskytovány dle přání klienta, a jsou zahrnuté do ceny naších služeb. Samozřejmostí jsou ale i kvalitně zprostředkované základní služby v češtině.

Proč nás naší klienti vybírají:

Naše služby poskytujeme od roku 2000, kdy byla registrovaná společnost Expocity s.r.o. (IČO 261 63 578). Tato firma se už od svého založení věnovalá poskytování služeb v oblasti českých realit převážně rusky mluvicím klientelům. Krátce po založení firmy jsme zakoupili doménu www.gorod.cz, která se stála webovou základnou pro nás i pro naše klienty. Od začátku pro nás bylo důležité si zachovávat důvěru naších klientů a dobrou pověst společnosti. Proto jsme s časem pozorně optimalizovali naše pracovní postupy, sbírat zkušenosti, odborné znalosti a cenili si dobrých pracovních kontaktů. Rostoucí popularita domény www.gorod.cz mezi našími klienty nás přivedla k tomu, že v roce 2014 jsme se rozhodli registrovat novou společnost, stejnojménnou s naší doménou – www.gorod.cz s.r.o. (IČO 033 97 637), na kterou jsme převedli všechny aktuální aktivity dříve prováděné společností Expocity s.r.o.

Jelikož naše spolupráce s klienty je často založená na dlouhodobé individuální komunikaci, je pro naší společnost důležité zachování jejích důvery. Proto si ceníme jejích odezvy a názorů o kvalitě námi poskytovaných služeb. Tyto odezvy bereme na vědomí, a snažíme se dle nich uspůsobovat naše pracovní postupy a služby.

Цены в:

Курс чешской кроны:
рубль: 01.03 0.23
евро: 01.03 25.46
доллар: 01.03 22.82
гривна: 24.07 0.89
тенге: 15.07 0.06
по данным центрального банка Чехии
курс чешской кроны
Квартира 3+1/Б, Чешский Крумлов Квартира 3+1/Б, Чешский Крумлов
Просторная светлая квартира 3+1 с балконом в историческом городке Чешский Крумлов…
Цена: 4 000 000 Kč
Закрыть
Отображать цены в: